harv_eker-copy

Lubię uczyć się od lepszych od siebie. Od osób, które na ścieżce rozwoju osobistego lub w rozwoju swojego biznesu są dużo dalej. Bo dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i skutecznymi narzędziami, które zadziałały u nich tak, że teraz są, gdzie są.

Jednym z takich moich mentorów jest Harv Eker, który był moim coachem kilka lat temu.

Harv jest autorem „The secrets of the millionaire mind” (tłum. „Umysł milionera”) i twórcą autorskiego programu pod tym samym tytułem, w czasie którego pomaga innym w uzyskaniu wolności finansowej. Jest biznesmenem, właścicielem firm szkoleniowych, coachem, mentorem, trenerem.

Do swojego pierwszego miliona dolarów doszedł w ciągu pierwszych dwóch lat pracy. Potem wszystko stracił i odbudował na nowo. Dzięki temu doskonale wie jak radzić sobie z niepowodzeniami. Pracuje z przekonaniami i pokazuje jak skutecznie realizować cele w każdej z dziedzin swojego życia.

Mój coaching dotyczył właśnie realizacji celów i Harv podzielił się ze mną swoją techniką, która jest tak banalnie prosta, że jej ogromniej skuteczności sama się nie spodziewałam. Ale wyniki mnie zaskoczyły. I od tamtej pory stosuję ją nie tylko u siebie, ale w pracy z moimi klientami coachingowymi.

Teraz dzielę się też z Wami, bo nie znam lepszego sposobu na realizację swoich celów i utrzymywaniu się z wysokiej motywacji w dążeniu do tego, co dla nas naprawdę ważne.

Szczerze ją polecam! Stosujcie przez miesiąc i zaskoczą Was efekty:)

Miłego oglądania!

 

2 komentarze on Zrealizuj swoje cele

 1. Iza
  Luty 10, 2017 at 07:47 (2 lata ago)

  Świetnie zrobione!
  Bardzo dobrze się ciebie słucha …i ogląda 🙂
  Wdrażam:)
  Działanie i nagroda – ustalone.

  Odpowiedz
  • 4change.ania
   Luty 10, 2017 at 11:13 (2 lata ago)

   Super Iza! Trzymam kciuki za szybkie, przekraczające oczekiwania efekty:)

   Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *