Wielokrotnie spotykam w swojej pracy dziewczyny, które mają marzenia, ale brak w nich wiary w ich urzeczywistnianie. Gdy już są bardzo blisko realizacji zamierzeń, pojawia się opór wewnętrzny. Najczęściej powoduje to strach przed zmianą.

To naturalna reakcja naszego mózgu, który chroni nas przed zaburzeniem status quo. Kiedyś potrzebne nam to było do zachowania bezpieczeństwa. Dziś potrafi nas to skutecznie blokować również przed dobrą zmianą.

Dla Was jest to nagranie – dla tych, które chcą zmienić swoje nastawienie.
Dla tych, które chcą czuć większy spokój i konsekwentnie realizować swoje plany.

Z afirmacjami spotkałam się już dawno. Czułam spory opór. Wydawało mi się, że to takie “czary-mary”, które nic nie daje i kto w ogóle w coś takiego wierzy, że to niby pomaga…. Do momentu kiedy spróbowałam. Trzeba to tylko robić konsekwentnie przez miesiąc, żeby zmienić sposób myślenia. To trwa. Ale daje niesamowite efekty! Polecam:)

A wszystko powstało w Pokojowym Studio Peace przy udziale Bartka Niebieleckiego i Alicji Janosz-Niebieleckiej, którzy są niesamowitymi muzykami, ale też niezwykle ciepłymi i cudownymi ludźmi! Dziękuję Wam po stokroć! <3

2 komentarze on Afirmacje dla spełniania marzeń

Comments are closed.