Masz swoją firmę albo chcesz ją założyć i planujesz stworzenie własnej strony internetowej? Być może potrzebujesz ulepszyć tą, którą masz, by przynosiła Ci efekty, jakich oczekujesz?

Ocena Ciebie i Twojej firmy przez klienta na podstawie Twojej strony internetowej trwa dosłownie kilka sekund (!) To często Twoja jedyna szansa, by zaprezentować mu siebie.

Jeśli jesteś w tak krótkim czasie w stanie przyciągnąć jego uwagę, sprawić, że się Tobą zainteresuje, zrozumie kim jesteś, co robisz, a przede wszystkim co możesz dać mu wartościowego, by chciał z Tobą współpracować, kupić od Ciebie oferowany produkt czy usługę, to może to być Twoim kluczem do sukcesu. W szczególności jeśli swój biznes prowadzisz w pełni online.

Dzisiaj mówię o błędach, jakich unikać, przy konstruowaniu własnej strony www, z którymi często się stykam. Upewnij się, że nie popełniłeś/aś ich Ty albo ich nie popełnisz w niedalekiej przyszłości, przy okazji planowania, konstruowania lub zarządzania treścią na swojej stronie 🙂

Podziel się swoimi uwagami:

  • który z błędów uważasz za największy,
  • jakie błędy stron www najczęściej sam/a obserwujesz,
  • co Ciebie najbardziej irytuje na biznesowych stronach internetowych.

Za komentarze będę wdzięczna nie tylko ja (nota bene na wszystkie zobowiązuję się odpowiedzieć), ale i inni, którzy będą oglądali ten filmik, szukając informacji o tym jak komunikację swoich usług lub produktów uczynić w Internecie jak najbardziej skuteczną.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia za jakiś czas 😉
Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *