• Pracujesz ponad swoje siły, by udowodnić ile jesteś warta?
  • Czujesz się niedoceniania przez innych (swojego szefa, partnera, bliskich)?
  • Wciąż za coś przepraszasz lub masz wrażenie, że możesz sprawić komuś kłopot
  • Zgadzasz się na coś, bo „przecież powinnaś”, a potem jesteś na siebie zła
  • Zagryzasz zęby i udajesz, że wszystko jest w porządku, choć już dawno nie jest?
  • A może ciągle czujesz się przez kogoś oceniania i zaczęło Cię to już męczyć?

Jedna rzecz, która pozwoli Ci zbudować własną wartość

 

By zbudować prawdziwe poczucie własnej wartości potrzebna jest bezwarunkowa, pełna akceptacja siebie samej – taką jaką jesteś tu i teraz, autentyczną Ciebie.

Dzięki regularnemu słuchaniu tych afirmacji nawiążesz lepszy kontakt z tym, co jest dla Ciebie prawdziwe wzmocnisz wiarę w swoje siły, zaczniesz traktować siebie z życzliwością i miłością.

Poczujesz się pewniej, bo zaczniesz dostrzegać jaka jesteś naprawdę – niezwykle cenna i niepowtarzalna! Poczujesz się lepiej z samą sobą!

Owocnego słuchania!

PS: Pamiętaj, że to co myślisz o sobie – zawsze możesz zmienić. Masz nad tym pełną kontrolę. Negatywne myśli to tylko i wyłącznie Twój nawyk. Kiedykolwiek zaczynasz w siebie wątpić, zmień swoje myśli, a zmieni się Twoje życie. I im częściej będziesz to robić, tym łatwiejsze się to stanie. <3

Zasubskrybuj też mój kanał na YouTube, bo będę tam dodawać wiele materiałów, które pozwolą Ci rozwijać siebie, swój biznes i swoje życie!

A teraz czas na działanie z Waszej strony:

Dajcie znać w komentarzach co myślicie o tych afirmacjach – jak sprawiają, że się czujecie. Jakie zmiany zauważyłyście przy regularnym ich słuchaniu.

Pozdrawiam 🙂 Ania

2 komentarze on Jak budować POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI?

  1. Aniu bardzo podoba mi się nie tylko to nagranie, ale cały Twój blog <3 Poczułam rezonans z Tobą, z tym miejscem, które tworzysz 🙂 Będę zaglądać! 🙂

    Jeśli chodzi o afirmacje na poczucie własnej wartości – bardzo wartościowe nagranie. Ja sama dużo pracowałam i cały czas pracuję z przekonaniami, korzystam również z afirmacji między innymi autorstwa Louise Hay. Dobrze się Ciebie słucha – będę wracać :)) Dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *