Witam Cię serdecznie!

Stworzyłam 4-change, bo wiem, że można zarabiać na tym, co się naprawdę kocha! Czasem wystarczy mała zmiana.

Jestem akredytowanym business coachem (ACC International Coach Federation) i holistycznym coachem zdrowia (Integrative Nutrition Health Coach). Zajmuję się pomaganiem właścicielom firm w tworzeniu ich i rozwijaniu oraz osobom indywidualnym w świadomym kształtowaniu swojej ścieżki zawodowej przez coaching kariery. Wspieram w tworzeniu silnej, zapamiętywalnej i godnej zaufania marki komercyjnej lub marki osobistej. I wiem, że można osiągnąć sukces w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami, z lekkością.

Mam 10-letnie doświadczenie w strategicznym zarządzaniu globalnymi markami. Jako marketing brand manager kierowałam zespołami kreującymi m.in. Pizza Hut w Polsce i Rosji, KFC w Czechach czy Rodeo Drive w Europie Środkowo-Wschodniej. Od paru lat prowadzę swoją firmę, tworząc ją od samego początku i wiem z jakim trudem, ale i satysfakcją się to wiąże (wszyscy przedsiębiorcy – widzę Was i wiem przez co przechodzicie!;)). Jestem konsultantem Gerson Lehrman Group z zakresu zarządzania międzynarodowymi markami. Współpracuję jako coach z Active Strategy. Gościnnie prowadzę wykłady na Uniwersytecie Śląskim z zakresu marketingu międzynarodowego. Jestem współtwórcą Challenge Club, skupiającego ludzi chcących pokonywać wyzwania zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, którzy w ramach spotkań klubu czerpią know-how m.in. od najlepszych przedstawicieli kadry zarządzającej regionu.

Więcej o mnie pod kątem zawodowym tutaj.Jak pracuję?

Każdy z nas posiada niepowtarzalną mieszkankę talentów, a każda firma zbiór unikalnych cech. Pomagam je odnaleźć.

A w połączeniu z odkryciem czego potrzebuje (a nie mówi, że chce) nasza grupa docelowa, bez względu na to czy jest to nasz obecny lub potencjalny pracodawca, przełożony, zespół czy klient, będziemy potrafili stworzyć unikalną wartość, dzięki której wyróżnimy się spośród innych i osiągniemy swoje cele.

Wydobywam z osób, z którymi współpracuję, co jest szczególnego w nich samych, w ich organizacjach. Mam talent do znajdywania atutów, których często oni sami nie zauważają lub nie doceniają. Tak jak przez wiele lat rozwijałam swoje zespoły, tak teraz robię to z klientami coachingowymi.

Pomagam w zbudowaniu pozycjonowania marki oraz efektywnej strategii osiągnięcia postawionych sobie celów. Pomagam jasno je sprecyzować i wyznaczyć własną drogę ich osiągnięcia. Jeśli klient tego potrzebuje, stosuję business mentoring i doradzam pod kątem marketingowym jakich narzędzi używać. Potem wystarczy już tylko konsekwencja w urzeczywistnianiu kolejnych kroków prowadzących do osiągnięcia założeń. Nic nie sprawia mi większej radości w pracy jak rozpromienieni klienci, których wizja nabiera realnych kształtów, a oni mogą w pełni wykorzystywać swój potencjał!A poza pracą…

Prywatnie jestem mamą 5-letniego Krzysia i dwa lata młodszego Kuby. I… uwielbiam zmiany! Studiowałam, mieszkałam i pracowałam w wielu różnych krajach: Finlandii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, UK, Rosji, Czechach… Aktualnie spełniam kolejne marzenie o mieszkaniu nad brzegiem morza – tym razem w Hiszpanii w Barcelonie, która jest dla mnie naprawdę niezwykła 😉

Uwielbiam podróżować, poznawać nowe kultury, inne spojrzenie na świat i życie, wychodzić poza strefę swojego komfortu, odnajdywać się w nowych sytuacjach, a przez to być bardziej otwarta na ludzi i ich odmienność. Każdego roku odwiedzam inny kontynent. Przywożę
z każdego takiego wyjazdu tysiące zdjęć, bo fotografia to moja długoletnia pasja. Kocham zwierzęta. Fascynuje mnie natura, interesuje zdrowie, ciekawi minimalizm.

Moją misją życiową jest inspirowanie innych do pozytywnych zmian. Stąd wybór tego, co robię na co dzień i moja ciągła droga rozwoju, bo wierzę, że wszystko zaczyna się od nas.
I jeśli chcemy zmienić coś w świecie wokół nas, to rozpoczynamy to od samych siebie.

Mam nadzieję, że znajdziesz na mojej stronie coś ciekawego dla siebie 🙂
Ania Aftowicz

    ACC logo4change_8

4change_74change_6

4change_photo034change_3