• REFERENCJE

Nasza współpraca zaczęła się od tego, iż trafiłam na jedną z afirmacji nagraną przez Anie, która w ciągu tygodnia przewróciła moje życie do góry nogami i nadała mu nowy bieg. Zapragnęłam zmiany i postawiłam na współpracę z Anią.

Już od pierwszego spotkania czułam ogromne zrozumienie i poczucie, że wszystko będzie dobrze 🙂
Jestem ogromnie wdzięczna za tą podróż, wspartą zaufaniem i otwartością. Uwielbiam Twój styl pracy, który pomógł mi

samej dotrzeć do najgłębszych zakamarków mojej duszy i odnaleźć tam moje utracone niegdyś cząstki. Twoja wyrozumiałość i otwartość na ludzi sprawiła, że poczułam, że jestem wyjątkowa taka jaka jestem. Dziękuję jeszcze raz za te wszystkie emocje i doświadczenia, z jakimi miałam okazję się zmierzyć podczas pracy z Tobą. Oraz za te wszystkie rozmowy podczas sesji, które sprawiały, że to, co wydawało być się trudne, stawało się proste.
Odkryłam swoje talenty i odnalazłam pasję w sobie do pomagania innym. Pokazałaś mi świat z innej perspektywy, która kiedyś była bardzo odległa dla mnie. A teraz mogę ją dotknąć, posmakować.

Praca z Toba dała mi poczucie wolności, która jest nieodpartą częścią mojego Ja. Nauczyłaś mnie jak kochać siebie i ufać swojemu sercu, jak przestać się obwiniać i żyć teraźniejszością i nie wywierać na siebie presji. Wiara w siebie to początek sukcesu, a Ty jesteś jego częścią. Moja kochana duszyczko, trafiłam na Ciebie, byś pomogła mi odzyskać wolność, odwagę i pewność tego kim jestem i dokąd zmierzam. Dziękuję z całego serca za Twoje towarzystwo jako cudowny przyjaciel w tej niesamowicie osobistej podróży w głąb mojej duszy.
Z całego serca każdemu polecam współpracę z Anią – jej energia, świadomość i doświadczenie sprawia, że życie nabiera innego wymiaru 🙏
Bo każdy zasługuje na to, aby żyć życiem ze swoich marzeń.

Brygi Urban


Ania jest bardzo zaangażowana podczas sesji i dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bardzo uważnie słucha. Niezwykła otwartość Ani, oraz chęć pomocy sprawia, że każde spotkanie jest czasem mocno procesowym, przeprowadzonym w miłej atmosferze. Zachwycał mnie też profesjonalizm Ani oraz mnogość pomysłów. Bardzo się cieszę z naszej współpracy.

Lidia Kućmierz


W cudownej, pełnej pozytywnej energii atmosferze, w jakiej odbywały się sesje z Anią, odkryłam siebie, swoje cele jakie chcę osiagnać oraz nabrałam pewności oraz wiary nie tylko w siebie, ale rownież w to, co chcialabym robić. Już nie biorę do siebie opinii innych osób, gdyż wierzę w siebie. Droga, ktorą odnalazłam dzięki Ani, mnie uszczęśliwia. Dziekuję Ci z całego serca Aniu

Kornelia Olejnik, twórczyni Boss of Life


I was going through an exceptionally difficult period in my life when I first contacted Ania. I felt that in order to move forward and overcome my issues I would need expert help and guidance. Instantly, I was blown away by Ania’s professionalism, positivity, enthusiasm and warmth and I immediately took to our sessions. Initially, I started noticing little changes here and there in the areas of my life that we had identified needed working on.
However, it wasn’t until five months into our sessions that I had my first fundamental breakthrough. This was followed by a noticeably seismic shift in my attitude to all areas of my life. I also started noticing how everything in my life seemed to just be effortlessly falling into place. My energy levels were up, I was far more motivated, positive and determined. Moreover, I started trusting my gut feelings and making serious life choices with conviction. Most importantly, I was finally recognising my self-worth, which was a fundamental issue that I had been struggling with my whole life.
When first starting my sessions with Ania my expectation was to make changes to the areas of my life that I wasn’t satisfied with. At the time, I lacked the self-awareness to recognise that in fact all of these issues were connected to a much larger problem. I have nothing but praise and admiration for Ania in guiding me on my journey of self-realisation and helping me overcome my obstacles.

Marianna Góral, digital learning, academic journalist, educational consultant


Podczas sesji z Anią uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Ania była bardzo zaangażowana podczas spotkania, dociekliwa, czułam że zależy jej na tym aby mi pomóc i wesprzeć. Jeżeli ktoś szuka wsparcia, porad w prowadzeniu i rozwijaniu własnej firmy, ale i nie tylko, spokojnie polecam sesje z Anią. Dziękuję

Katarzyna Czaplińska, właścicielka Design de Vivre


To, co dla mnie najcenniejsze w pracy z Anią, to jej holistyczne podejście i łatwość łączenia różnorodnych narzędzi do rozwijania i ubogacania swojego życia. Od tych konkretnych, behawioralnych wręcz, poprzez te wspierających psychikę, na duchowości kończąc. Świetny coach – wie jak zadać właściwe pytanie
Polecam gorąco!

Katarzyna Herman-Janiec, artystka


W bardzo empatycznej atmosferze sesji zwiększam świadomość siebie, odkrywam własne możliwości i to, co naprawdę kocham robić!
Mogę spokojnie napisać, że zarabiam na tym 
Odpowiedziałam sobie na pytanie kim jestem i dokonałam głębokiej zmiany w nastawieniu do siebie. 
Czuję po prostu wolność.
Wspaniałe doświadczenie.
Aniu, dziękuję za towarzyszenie mi w drodze, za autentyczną relację, która jest „odarta” z tego wszystkiego, co niepotrzebne.
Z całego serca rekomenduję 

Ania Pyra


Ania is a very good coach. She listens to what you say and even what you didn’t know you were saying…. Makes those difficult questions in order for you to realize the truth! Loving and kind, Ania is a very wise and reliable “partner” to walk with us a way we choose (and need) to grow ourselves. Ania helped me to realize my true value and work choices

Teresa Patinha, osteopath & health coach, country leader for DuoLife Portugal


I have re-discovered Ania when seeing her movie about motivation and I knew immediately that I have to contact her to help myself to handle a difficult moment in my private and professional life! It was the best decision I have made to handle the situation and change my life. Ania is a very experienced and trustful coach. Her amazing patience and very accurate questions (not always easy though) made me deeply thinking and changing my points of view, building up my mental strength and simply “let it all go”. This resulted in finding good and honest statements which led me to valuable moves in my life. Saint Francis said that “iron gets sharpen by iron”, Ania is the one you wish to talk to when you want to see your life in more precise shape.

Kinga


Rozpoczęłam współpracę z Anią Aftowicz w momencie, w którym miałam jasne cele, ale zbyt liczne. Nasze sesje były bardzo owocne, po każdej pojawiały się nowe przemyślenia i możliwości. W efekcie wiem jak postępować by z tych zbyt licznych pomysłów skupić się na tym co ważne i realne. Sesje z Anią były wielką przyjemnością i wiem, że trafiłam do odpowiedniej osoby, z olbrzymimi kompetencjami. W ciagu ostatniego roku wracałam do Niej z pytaniami z różnych dziedzin coachingu i zawsze znalazła czas, by mi doradzić, zawsze z pełnym zaangażowaniem, mimo że „po godzinach”. Polecam współpracę z Anią z czystym sumieniem!

Natalia Saniewska, właścicielka studio fotograficznego, http://pimentastudio.pl/


marcinolejniczakCoaching z Anią rozpocząłem, ponieważ od dłuższego czasu zbierałem się do startu ze swoim własnym biznesem, lecz pomimo konkretnych pomysłów co chcę zrobić, miałem problem jak się za nie zabrać i je zrealizować. Dzięki jej doświadczeniu i intuicyjnemu zrozumieniu czego faktycznie mi potrzeba, udało nam się ustalić dwie rzeczy. Pierwszą było ułożenie prostego i skutecznego systemu pracy, który pozwolił mi uporać się z moją prokrastynacją, która często pojawiała się, gdy chciałem realizować konkretne zadania. Drugą zaś było ustalenie od czego dokładnie powinienem zacząć swoje działania, co dokładnie przemyśleć i zacząć realizować. Dzięki temu moja obecna praca w kierunku swojego biznesu jest codzienna, konkretna i co najważniejsze skuteczna.

Marcin Olejniczak, przedsiębiorca


lucyAnia has been fantastic and helped me tremendously in my private life. I came to her to better understand my needs and wants with regards to romantic relationships and also to help organize what was happening with my emotions. I really appreciated her deep knowledge and sincere integrity. She has an innate ability to meet you where you are and communicate effectively and productively. Ania clearly demonstrates a seasoned level of knowledge and experience and a passion for what she does. Her understanding of emotional intelligence creates a safe place to open up. I am truly grateful for her help. In a space of only 6 sessions, she took me through a hurdle that I have tried to overcome for 10 years.

Lucy Sierociuk


izabelakrzeszowiecJak w pełnej zaufania, spokoju i życzliwości atmosferze znaleźć drogę do siebie. Zrozumieć, polubić, uwierzyć…. To, tak w kilku słowach to, czego doświadczyłam w czasie pracy z Anią. Mega profesjonalizm, duże wyczucie i szczera empatia. Wielkie moje zaufanie! Polecam! BARDZO!

Izabela Krzeszowiec, właścicielka http://www.halbo.pl


justyna1

Aniu, każde spotkanie z Tobą było intensywne, wzmacniające i za każdym razem odkrywałam w sobie kolejne pytania, a Ty pomagałaś mi zbliżyć się do odpowiedzi. Stworzyłaś mi idealne warunki do „odkrywania kart”, bezpieczeństwo, spokój, wsparcie, obiektywizm. Przyrównałabym pracę z Tobą do szczerej rozmowy z wewnętrznym aniołem, pełnym dobroci i zrozumienia dla samej siebie. Kilka intensywnych spotkań i najważniejsze co z nich wyniosłam: „lewitowanie” nad swoją ścieżką życia nie jest produktywne, twardo osadziłam więc stopy na ziemi i określiłam 3 główne cele bazujące na Tu i Teraz: nauka angielskiego – uzyskanie mocnego poziomu B2 do końca marca 2017, zmiana pracy do końca 2016, studia podyplomowe do końca 2016. W chwili obecnej uczęszczam na angielski do świetnej szkoły i przede wszystkim przykładam się, ale tutaj jeszcze dużo przyjemnej pracy przede mną. Od grudnia jestem w nowej firmie z wyższą stawką i na innym stanowisku, z początkiem grudnia kończę studia podyplomowe. Zmiany, zmiany, zmiany – świetne zmiany 🙂 Za tym poszły inne, poboczne. Otaczam się wspaniałymi, wspierającymi ludźmi – dzięki Tobie wiem jaka relacja z drugim człowiekiem mnie interesuje. Poznaję swoje pragnienia i marzenia. Zyskałam dzięki Tobie świetne wskazówki dotyczące świata biznesu i kariery zawodowej 🙂 Cieszę się, że zawitałaś na mojej drodze 🙂

Justyna Mikołajewska


tasiulisAnia jest wspaniałym coachem! Decydując się na prowadzenie biznesu potrzebowałam kogoś, kto pomoże mi zbudować strategię, jasno określić i umiejętnie komunikować KIM jest moja marka i jaką wartość wnosi w życie innych! Chciałam, by mój przekaz był jasny a działania przynosiły pożądane efekty! I tak też się stało za sprawą współpracy z Anią! Jej efektywność, eliminacja zbędnego i koncentracja na najważniejszym pozwoliły mi osiągnąć konkretne rezultaty. Ania to wyjątkowa osoba! Zaraża pozytywnością i inspiruje do odkrywania tego co najlepsze w sobie jak i wokół nas! Aniu, dzięki Ci za to!

Agnieszka Tasiulis-Dronkers, Professional Coach ICF ACC/Mentor/Trainer at TASIULIS Coaching


Joanna_VikingAnię poznałam w trakcie realizacji mojego nowego wyzwania w ramach rozwoju mojej firmy oraz nowej strony internetowej. W początkowym zamyśle miałyśmy z Anią współpracować przez dobrych kilka tygodni nad ukończeniem projektu, natomiast już dziś wiem, iż nasza współpraca będzie przebiegać zdecydowanie dłużej:) Ania to nie tylko osoba konkretna, rzetelna i stanowcza, ale także niezwykle sympatyczna, ciepła i otwarta. Każde spotkanie z nią, choć nie zawsze łatwe, było bardzo cenne pod względem postępów oraz rozwoju idei projektu oraz samych realnych rozwiązań biznesowych. Ania w sposób bardzo umiejętny, ale też przemyślany wskazywała potencjalne drogi rozwoju pozostawiając mi ostateczną decyzję. Jej bogate doświadczenie, szerokie kompetencje oraz duże zaangażowanie uczyniły naszą współpracę niezwykle owocną.
Dziękuję Aniu za dotychczasową współpracę!

Joanna Jaśków-Pinderak, VIKING szkoła językowa, właścicielka, http://www.norweskiwroclaw.pl/


Agnieszka_GrostalAnia is a highly qualified coach with extensive business experience and marketing knowledge. She is very enthusiastic, works with passion and has a deep understanding of customer needs. My coaching process helped to structure and develop my new business idea. After 6 coaching sessions I have a clear vision of my start-up, defined target group, marketing plan and goals I want to achieve. I strongly recommend the cooperation with Ania. 

Agnieszka Grostal, CEO Salents, http://salents.com/


AlicjaJanosz_referencje_03Ania pomogła mi uświadomić sobie, że istotą wszystkiego co robię jest autentyczność, która jest moją siłą. Uświadomiła mi, że dzieląc się swoimi pasjami i zarażając nimi innych, spełniam się, a nie rozdrabniam, jak wcześniej sądziłam. Poza pisaniem piosenek i koncertowaniem, kocham być mamą, projektować i szyć ubrania oraz przygotowywać zdrowe i 

smaczne posiłki. Jestem samozwańczą promotorką karmienia piersią i fanką świadomego, zdrowego odżywiania, czym chętnie dzielę się z innymi poprzez media społecznościowe. Dzięki coachingowi pozbyłam się poczucia winy, że dużo czasu i serca wkładam w te pozostałe pasje, zamiast skupić się wyłącznie na budowaniu kariery muzycznej. Odkąd sobie to poukładałam z nieocenioną pomocą Ani, cieszę się, dzieląc się każdym ze swoich małych „dzieł”, niezależnie od tego, czy to nowa piosenka, danie dla mojego małego synka czy własnoręcznie uszyta sukienka. Dzięki pomocy Ani udało mi się również wziąć udział w pewnej komercyjnej kampanii sprzedażowej, użyczając swojego wizerunku w sposób zgodny z moimi wartościami, bo wiem już co mnie uszczęśliwia i czym chcę się dzielić z innymi. Uważam, że coaching z Anią był najlepszym, co mogło się wydarzyć na tym etapie mojego życia i kariery zawodowej. Z czystym sumieniem szczerze polecam współpracę z tą wspaniałą kobietą i świetną coacherką.

Alicja Janosz, muzyk/artystka, mamuni.pl


DariaLewandowskaI want to thank Anna for her amazing coaching / supervisory / mentoring support. As Ania’s Client and a collegue being a coach myself, I truly recommend Anna for her inspiration and I feel privileged to have worked with her at this early stage in my coaching career.

Using that combination of broad expertise, profound insight, uncanny intuition and a refreshingly creative approach – lets not forget her amazing box of tricks – Anna have helped mold my mind away from a habitual blocks. Meeting Anna brought a genuinely caring influence into my life acting like a catalyst unlocking my ambitious nature.

Last, but not least, coworking and copartnering with Anna in the field of educational coaching is always the peak of performance and a guarantee of the best quality. Looking forward for new prospective endeavors!

Daria May Lewandowska,  lecturer/transformational coach, http://www.selfmakers.pl


PrzemysławSkrzekMiałem niesamowitą przyjemność współpracować z Anią Aftowicz przy tworzeniu strategii marketingowej pracowni rekrutacyjnej Recruitiva. Kompetencje i doświadczenie Ani są bezdyskusyjne, a uporządkowany sposób pracy, opanowanie coacha i urok osobisty sprawiają, że praca nad projektem staje się przygodą i wspólną podróżą w kierunku biznesowego sukcesu. Ania potrafiła opanować naszą twórczą ambiwalencję i sprawić, że w gronie wspólników zaczęliśmy mówić jednym głosem. Efektem naszej współpracy jest jasny plan strategiczny, który aktualnie konsekwentnie wdrażamy w życie.

Przemysław Skrzek, Founder & CEO Recruitiva, http://www.recruitiva.com/


KrzysztofPróchnicki_referenGoing through the coaching process with Ania enabled me to fully use my team potential to meet ambitious year sales goals. She helped me to ask the right questions at the right time to re-discover best strengths of my subordinates which allowed me to form my goal: sales dream-team. Ania is very inspiring, honest and open person who has the special talent of making you feel empowered. She has the ability to really listen what you say or even what you want to say. Her coaching allow you to structure your own thoughts that everything looks clear. She is efficient without forgetting to be emphatic at the same time, understanding and to the point – the best coach one can wish for. Her leadership background adds the other dimension and another layer of depth to her particular mix of abilities. She perfectly understands the role of the leader and I recommend her for all the managers that want to be more effective. As a result of working with Ania, I managed to achieve the goals with which I came to Coach.

Krzysztof Próchnicki, Sales Director Hauraton Polska


Wojciech_PazdziorAnia helped me to make decisions and verbalize priorities in building my personal, as well as my company’s branding. Having well-structured target group and clear positioning I can now grow Active Strategy, the company I founded, in the direction I always wanted. Whole coaching process was logic, concrete and well-adjusted to my goals. I would have no hesitation in recommending her and wish to cooperate and use her advice in the future.

Wojciech Pazdzior, Active Strategy, http://active-strategy.com/http://adelberd.pl/


KasiaSimon_referencjePrzygoda z coachingiem z Anią otworzyła mi bramę do przeprowadzenia zmian w życiu zawodowym. Wiedziałam, że chcę wiele zmienić, ale nie wiedziałam jak się za to zabrać, od czego zacząć, na czym się skupić. Dzięki niezwykle skuteczniej umiejętności zadawania pytań, drążeniu zagadnienia obranej drogi i sprawdzaniu przez Anię poziomu motywacji podjęłam decyzje i osiągnęłam swój cel! Mocnymi stronami Ani są długoletnie doświadczenie, unikalne/obiektywne podejście do klienta i przygotowanie do każdej sesji, gdzie odkrywa się nowe horyzonty. Szczerze polecam coaching z Anią Aftowicz tym wszystkim, którzy chcą coś zmienić/ulepszyć w swoim życiu czy to prywatnym czy zawodowym.

Kasia Simon, project leader/fotograf, Kata Simon Photography


AnetaAdaszynska_referencjeAnna Aftowicz is a great partner to achieve significant change.
You can feel full acceptance which is crucial for open discussion with yourself. During the session she is in the background but totally focused on you, giving you space and follows yours thinking process, helps you to see the challenge from different perspectives. She draws from her business and coaching experience and you can only benefit from this professional combination.
I had a few aha! moments during our meetings and feel the real change in my personal and professional life.
I recommend you Anna as a coach to guide you to NEW.

Aneta Adaszyńska, właścieiel matkanastolatka.pl


KamilaSzkwarek_referencjeAnia Aftowicz is a pleasure to work with, and I feel very fortunate that I had her as my career coach. Ania is thoughtful, intelligent, organized and she is an excellent listener. Combine these characteristics with her multitude of skills and expertise in both coaching and business world, and she has propelled my career as an emerging enterpreneur. She also helped me to prioritize things regarding my academic work. I would definitely recommend her as a coach.

Kamila Szkwarek, Head of Recruitment Recruitiva


Ania jest na wspaniałym coachem. Sesja u niej przebiega w bardzo spokojnej, ale pracowitej atmosferze. Jej sposób pracy z klientem jest bardzo spójny, konsekwentny, spokojny. Potrafi świetnie pracować na symbolach i wizualizacjach, co dla mnie było świetną pomocą w dojściu do mojego celu. Do tej pory używam wizualizacji Ani, gdy zachodzi taka potrzeba, mimo że minęło dużo czasu odkąd ją użyła. Ciepła, ale stanowcza. Pytania zadawane przez Anie są zawsze dogłębne i bardzo celne. Otwierają wszystkie „klapki”. Świetnie się z Anią współpracuje! Ania to coach godny polecenia!

Gabriela Salamon, psycholog, coach


Ania jest ciepłą i wrażliwą osobą. Trafnie zauważa pojawiające się w trakcie procesu emocje. Potrafi z całości uchwycić szczegóły w trakcie coachingu, które samemu bardzo trudno zauważyć. Dba aby motywacja do realizowania wyznaczonych celów była głęboko zakorzeniona i nie zniknęła po zakończonym procesie. Spotkania z Anią (zarówno te osobiste jak i przez Skype) były dla mnie bardzo cenne. Polecam!

Justyna Żyto, manager


MagdalenaPiekło_referencjeDecydując się na rozpoczęcie procesu coachingowego, wybrałam Anię spośród wielu osób, które zajmują się coachingiem nie tylko dlatego, że jest świetnym coachem, ale również z powodu dziedziny w której się specjalizuje, czyli brand coaching. Każda sesja była niezwykle cennym doświadczeniem, jak również pracą, która zbliżyła mnie do tworzenia strategii biznesowej i budowania nowej ścieżki zawodowej.

Magdalena Piekło, Coach / IBM: Agile Coach, http://magdalenapieklo.pl/