• COACHING BIZNESU

misja-copy

Dopiero zaczynasz tworzyć swoją firmę i potrzebujesz wsparcia?
Na myśl o marketingu i sprzedaży, włos Ci się jeży na głowie?

Czy może skupiasz się teraz na rozwoju swojego biznesu?
Robisz to, co kochasz, ale nie zarabiasz odpowiednio, by się z tego utrzymać i to Cię najbardziej frustruje?
Dwoisz się i troisz, ale Twoje działania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów?

Nie promujesz swojego biznesu, bo nie chcesz się czuć jak pierwszy lepszy sprzedawca, wciskający ludziom, czego nie chcą?
Czujesz się przytłoczona ilością sposobów reklamowania się, a to, co do tej pory spróbowałaś, się nie sprawdziło?
Czujesz się w potrzasku, bo Twoja ukochana firma nie rozwija się tak szybko, jakbyś tego chciała?

Prawdopodobnie brakuje Ci dobrze zaplanowanej, odpowiedniej dla Twojego idealnego klienta, skutecznej strategii biznesowej i marketingowej. Ona sprawi, że poznasz co jest dla Twojego biznesu efektywne, a co nie. Dokładnie będziesz wiedzieć jaki jest Twój kolejny krok. A ja w tym zakresie jestem ekspertem 🙂 Przez 10 lat rozwijałam globalne marki, prowadzę 2 firmy, od lat doradzam właścicielom swoich biznesów jak robić to dobrze. Więcej o mnie możesz przeczytać tutaj.

W czasie pracy ze ną dostajesz wędkę, a nie rybę 😉
Pokażę Ci proces, przez jaki musisz przejść, aby skutecznie zarządzać swoją marką. Moja pomoc dotyczy:

 • strategii marketingowej dla Twojego biznesu, by mieć jasną drogę osiągnięcia tego, na czym Ci naprawdę zależy
 • sposobu zdobycia nowych klientów lub zamianą tych, którzy korzystają z Twojej usługi lub produktu na tych lojalnych, którzy będą przy Tobie na dłużej
 • pozycjonowania lub repozycjonowania Twojej marki, by odpowiednio konstruować komunikację dla idealnego klienta i mówić do niego językiem wartości, który on rozumie
 • łatwego do wprowadzenia planu marketingowego dla zrealizowania Twojego celu
 • jeśli dopiero zaczynasz – dopracujemy pomysł na biznes lub nową markę, start-up, by miał „ręce i nogi”, czyli będzie odpowiednio przygotowany do wdrażania w życie

Dzięki pracy ze mną:

 • zyskasz pewność swoich działań i pewność siebie jako przedsiębiorcy
 • będziesz wiedzieć jak mówić do swojego klienta, by Cię rozumiał
 • dokładnie poznasz czym wyróżniasz się od konkurencji i czemu idealny klient ma wybrać właśnie Ciebie
 • zobaczysz, że marketing i sprzedaż to Twoi sprzymierzeńcy, nie wrogowie 😉
 • będziesz wiedzieć jak stworzyć grupę zaangażowanych odbiorców (followersów), która będzie czekać na każdy Twój kontakt z nimi (post, artykuł, szczegóły oferty, newsletter)
 • będziesz działać z lekkością zamiast z trudem

Przekonaj się! Spotkania przez Skype prowadzę w języku polskim i angielskim. Skontaktuj się ze mną, by mieć bezpłatną konsultację – nic nie ryzykujesz 🙂

bezplatna_konsultacja-copy

 


Masz wątpliwości? Przeczytaj opinie tych, którzy już ze mną pracowali:

Nasza współpraca zaczęła się od tego, iż trafiłam na jedną z afirmacji nagraną przez Anie, która w ciągu tygodnia przewróciła moje życie do góry nogami i nadała mu nowy bieg. Zapragnęłam zmiany i postawiłam na współpracę z Anią.
Już od pierwszego spotkania czułam ogromne zrozumienie i poczucie, że wszystko będzie dobrze 🙂
Jestem ogromnie wdzięczna za tą podróż, wspartą zaufaniem i otwartością. Uwielbiam Twój styl pracy, który pomógł mi samej dotrzeć do najgłębszych zakamarków mojej duszy i odnaleźć tam moje utracone niegdyś cząstki. Twoja wyrozumiałość i otwartość na ludzi sprawiła, że poczułam, że jestem wyjątkowa taka jaka jestem. Dziękuję jeszcze raz za te wszystkie emocje i doświadczenia, z jakimi miałam okazję się zmierzyć podczas pracy z Tobą. Oraz za te wszystkie rozmowy podczas sesji, które sprawiały, że to, co wydawało być się trudne, stawało się proste.
Odkryłam swoje talenty i odnalazłam pasję w sobie do pomagania innym. Pokazałaś mi świat z innej perspektywy, która kiedyś była bardzo odległa dla mnie. A teraz mogę ją dotknąć, posmakować.
Praca z Toba dała mi poczucie wolności, która jest nieodpartą częścią mojego Ja. Nauczyłaś mnie jak kochać siebie i ufać swojemu sercu, jak przestać się obwiniać i żyć teraźniejszością i nie wywierać na siebie presji. Wiara w siebie to początek sukcesu, a Ty jesteś jego częścią. Moja kochana duszyczko, trafiłam na Ciebie, byś pomogła mi odzyskać wolność, odwagę i pewność tego kim jestem i dokąd zmierzam. Dziękuję z całego serca za Twoje towarzystwo jako cudowny przyjaciel w tej niesamowicie osobistej podróży w głąb mojej duszy.
Z całego serca każdemu polecam współpracę z Anią – jej energia, świadomość i doświadczenie sprawia, że życie nabiera innego wymiaru 🙏
Bo każdy zasługuje na to, aby żyć życiem ze swoich marzeń.

Brygi Urban


Ania jest bardzo zaangażowana podczas sesji i dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Bardzo uważnie słucha. Niezwykła otwartość Ani, oraz chęć pomocy sprawia, że każde spotkanie jest czasem mocno procesowym, przeprowadzonym w miłej atmosferze. Zachwycał mnie też profesjonalizm Ani oraz mnogość pomysłów. Bardzo się cieszę z naszej współpracy.

Lidia Kućmierz


W cudownej, pełnej pozytywnej energii atmosferze, w jakiej odbywaly się sesje z Anią, odkryłam siebie, swoje cele jakie chcę osiagnać oraz nabrałam pewności oraz wiary nie tylko w siebie, ale rownież w to, co chcialabym robić. Już nie biorę do siebie opini innych osób, gdyż wierzę w siebie. Droga, ktorą odnalazłam dzięki Ani, mnie uszczesliwia. Dziekuję Ci z całego serca Aniu

Kornelia Olejnik, twórczyni Boss of Life


W bardzo empatycznej atmosferze sesji zwiększam świadomość siebie, odkrywam własne możliwości i to, co naprawdę kocham robić!
Mogę spokojnie napisać, że zarabiam na tym 
Odpowiedziałam sobie na pytanie kim jestem i dokonałam głębokiej zmiany w nastawieniu do siebie. 
Czuję po prostu wolność.
Wspaniałe doświadczenie.
Aniu, dziękuję za towarzyszenie mi w drodze, za autentyczną relację, która jest „odarta” z tego wszystkiego, co niepotrzebne.
Z całego serca rekomenduję 

Ania Pyra


Podczas sesji z Anią uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Ania była bardzo zaangażowana podczas spotkania, dociekliwa, czułam że zależy jej na tym aby mi pomóc i wesprzeć. Jeżeli ktoś szuka wsparcia, porad w prowadzeniu i rozwijaniu własnej firmy, ale i nie tylko, spokojnie polecam sesje z Anią. Dziękuję

Katarzyna Czaplińska, właścicielka Design de Vivre


Ania is a very good coach. She listens to what you say and even what you didn’t know you were saying…. Makes those difficult questions in order for you to realize the truth! Loving and kind, Ania is a very wise and reliable “partner” to walk with us a way we choose (and need) to grow ourselves. Ania helped me to realize my true value and work choices

Teresa Patinha, osteopath & health coach


Rozpoczęłam współpracę z Anią Aftowicz w momencie, w którym miałam jasne cele, ale zbyt liczne. Nasze sesje były bardzo owocne, po każdej pojawiały się nowe przemyślenia i możliwości. W efekcie wiem jak postępować by z tych zbyt licznych pomysłów skupić się na tym co ważne i realne. Sesje z Anią były wielką przyjemnością i wiem, że trafiłam do odpowiedniej osoby, z olbrzymimi kompetencjami. W ciagu ostatniego roku wracałam do Niej z pytaniami z różnych dziedzin coachingu i zawsze znalazła czas by mi doradzić, zawsze z pełnym zaangażowaniem, mimo że „po godzinach”. Polecam współpracę z Anią z czystym sumieniem!

Natalia Saniewska, właścicielka studio fotograficznego, http://pimentastudio.pl/


marcinolejniczakCoaching z Anią rozpocząłem, ponieważ od dłuższego czasu zbierałem się do startu ze swoim własnym biznesem, lecz pomimo konkretnych pomysłów co chcę zrobić, miałem problem jak się za nie zabrać i je zrealizować. Dzięki jej doświadczeniu i intuicyjnemu zrozumieniu czego faktycznie mi potrzeba, udało nam się ustalić dwie rzeczy. Pierwszą było ułożenie prostego i skutecznego systemu pracy, który pozwolił mi uporać się z moją prokrastynacją, która często pojawiała się, gdy chciałem realizować konkretne zadania. Drugą zaś było ustalenie od czego dokładnie powinienem zacząć swoje działania, co dokładnie przemyśleć i zacząć realizować. Dzięki temu moja obecna praca w kierunku swojego biznesu jest codzienna, konkretna i co najważniejsze skuteczna.

Marcin Olejniczak, przedsiębiorca


izabelakrzeszowiecJak w pełnej zaufania, spokoju i życzliwości atmosferze znaleźć drogę do siebie. Zrozumieć, polubić, uwierzyć…. To, tak w kilku słowach to, czego doświadczyłam w czasie pracy z Anią. Mega profesjonalizm, duże wyczucie i szczera empatia. Wielkie moje zaufanie! Polecam! BARDZO!

Izabela Krzeszowiec, właścicielka http://www.halbo.pl


tasiulis

Ania jest wspaniałym coachem! Decydując się na prowadzenie biznesu potrzebowałam kogoś, kto pomoże mi zbudować strategię, jasno określić i umiejętnie komunikować KIM jest moja marka i jaką wartość wnosi w życie innych! Chciałam, by mój przekaz był jasny a działania przynosiły pożądane efekty! I tak też się stało za sprawą współpracy z Anią! Jej efektywność, eliminacja zbędnego i koncentracja na najważniejszym pozwoliły mi osiągnąć konkretne rezultaty. Ania to wyjątkowa osoba! Zaraża pozytywnością i inspiruje do odkrywania tego co najlepsze w sobie jak i wokół nas! Aniu, dzięki Ci za to!

Agnieszka Tasiulis-Dronkers, Professional Coach ICF ACC/Mentor/Trainer at TASIULIS Coaching


Joanna_Viking

Anię poznałam w trakcie realizacji mojego nowego wyzwania w ramach rozwoju mojej firmy oraz nowej strony internetowej. W początkowym zamyśle miałyśmy z Anią współpracować przez dobrych kilka tygodni nad ukończeniem projektu, natomiast już dziś wiem, iż nasza współpraca będzie przebiegać zdecydowanie dłużej:) Ania to nie tylko osoba konkretna, rzetelna i stanowcza, ale także niezwykle sympatyczna, ciepła i otwarta. Każde spotkanie z nią, choć nie zawsze łatwe, było bardzo cenne pod względem postępów oraz rozwoju idei projektu oraz samych realnych rozwiązań biznesowych. Ania w sposób bardzo umiejętny, ale też przemyślany wskazywała potencjalne drogi rozwoju pozostawiając mi ostateczną decyzję. Jej bogate doświadczenie, szerokie kompetencje oraz duże zaangażowanie uczyniły naszą współpracę niezwykle owocną.
Dziękuję Aniu za dotychczasową współpracę!

Joanna Jaśków-Pinderak, właścicielka VIKING szkoła językowa


Agnieszka_Grostal

Ania is a highly qualified coach with extensive business experience and marketing knowledge. She is very enthusiastic, works with passion and has a deep understanding of customer needs. My coaching process helped to structure and develop my new business idea. After 6 coaching sessions I have a clear vision of my start-up, defined target group, marketing plan and goals I want to achieve. I strongly recommend the cooperation with Ania. 

Agnieszka Grostal, CEO Salents


AlicjaJanosz_referencje_03

Ania pomogła mi uświadomić sobie, że istotą wszystkiego co robię jest autentyczność, która jest moją siłą. Uświadomiła mi, że dzieląc się swoimi pasjami i zarażając nimi innych, spełniam się, a nie rozdrabniam, jak wcześniej sądziłam. Poza pisaniem piosenek i koncertowaniem, kocham być mamą, projektować i szyć ubrania oraz przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki. Jestem samozwańczą promotorką karmienia piersią i fanką świadomego, zdrowego odżywiania, czym chętnie dzielę się z innymi poprzez media społecznościowe. Dzięki coachingowi pozbyłam się poczucia winy, że dużo czasu i serca wkładam w te pozostałe pasje, zamiast skupić się wyłącznie na budowaniu kariery muzycznej. Odkąd sobie to poukładałam z nieocenioną pomocą Ani, cieszę się, dzieląc się każdym ze swoich małych „dzieł”, niezależnie od tego, czy to nowa piosenka, danie dla mojego małego synka czy własnoręcznie uszyta sukienka. Dzięki pomocy Ani udało mi się również wziąć udział w pewnej komercyjnej kampanii sprzedażowej, użyczając swojego wizerunku w sposób zgodny z moimi wartościami, bo wiem już co mnie uszczęśliwia i czym chcę się dzielić z innymi. Uważam, że coaching z Anią był najlepszym, co mogło się wydarzyć na tym etapie mojego życia i kariery zawodowej. Z czystym sumieniem szczerze polecam współpracę z tą wspaniałą kobietą i świetną coacherką.

Alicja Janosz, muzyk/artystka, mamuni.pl


I

DariaLewandowska

 want to thank Anna for her amazing coaching / supervisory / mentoring support. As Ania’s Client and a collegue being a coach myself, I truly recommend Anna for her inspiration and I feel privileged to have worked with her at this early stage in my coaching career.

Using that combination of broad expertise, profound insight, uncanny intuition and a refreshingly creative approach – lets not forget her amazing box of tricks – Anna have helped mold my mind away from a habitual blocks. Meeting Anna brought a genuinely caring influence into my life acting like a catalyst unlocking my ambitious nature.

Last, but not least, coworking and copartnering with Anna in the field of educational coaching is always the peak of performance and a guarantee of the best quality. Looking forward for new prospective endeavors!

Daria May Lewandowska, transformational coach, właścicielka Selfmakers


PrzemysławSkrzek

Miałem niesamowitą przyjemność współpracować z Anią Aftowicz przy tworzeniu strategii marketingowej pracowni rekrutacyjnej Recruitiva. Kompetencje i doświadczenie Ani są bezdyskusyjne, a uporządkowany sposób pracy, opanowanie coacha i urok osobisty sprawiają, że praca nad projektem staje się przygodą i wspólną podróżą w kierunku biznesowego sukcesu. Ania potrafiła opanować naszą twórczą ambiwalencję i sprawić, że w gronie wspólników zaczęliśmy mówić jednym głosem. Efektem naszej współpracy jest jasny plan strategiczny, który aktualnie konsekwentnie wdrażamy w życie.

Przemysław Skrzek, Founder & CEO Recruitiva, http://www.recruitiva.com/


Wojciech_Pazdzior

Ania helped me to make decisions and verbalize priorities in building my personal, as well as my company’s branding. Having well-structured target group and clear positioning I can now grow Active Strategy, the company I founded, in the direction I always wanted. Whole coaching process was logic, concrete and well-adjusted to my goals. I would have no hesitation in recommending her and wish to cooperate and use her advice in the future.

Wojciech Pazdzior, Active Strategy, http://active-strategy.com/http://adelberd.pl/


KasiaSimon_referencje

Przygoda z coachingiem z Anią otworzyła mi bramę do przeprowadzenia zmian w życiu zawodowym. Wiedziałam, że chcę wiele zmienić, ale nie wiedziałam jak się za to zabrać, od czego zacząć, na czym się skupić. Dzięki niezwykle skuteczniej umiejętności zadawania pytań, drążeniu zagadnienia obranej drogi i sprawdzaniu przez Anię poziomu motywacji podjęłam decyzje i osiągnęłam swój cel! Mocnymi stronami Ani są długoletnie doświadczenie, unikalne/obiektywne podejście do klienta i przygotowanie do każdej sesji, gdzie odkrywa się nowe horyzonty. Szczerze polecam coaching z Anią Aftowicz tym wszystkim, którzy chcą coś zmienić/ulepszyć w swoim życiu czy to prywatnym czy zawodowym.

Kasia Simon, project leader/fotograf, Kata Simon Photography


MagdalenaPiekło_referencjeDecydując się na rozpoczęcie procesu coachingowego, wybrałam Anię spośród wielu osób, które zajmują się coachingiem nie tylko dlatego, że jest świetnym coachem, ale również z powodu dziedziny w której się specjalizuje, czyli brand coaching. Każda sesja była niezwykle cennym doświadczeniem, jak również pracą, która zbliżyła mnie do tworzenia strategii biznesowej i budowania nowej ścieżki zawodowej.

Magdalena Piekło, ACC ICF Coach / IBM: Agile Coach, http://magdalenapieklo.pl/

 


Inne opinie możesz znaleźć tutaj.

 

bezplatna_konsultacja-copy