• COACHING KARIERY

careercoaching-copy

Są tacy, którzy dokładnie wiedzą czego chcą, mają jasno określoną wizję gdzie chcą pracować, na jakich zasadach, z kim, co będą robić, jak będzie wyglądać ich typowy dzień, a nawet ile zarabiać. Inni wciąż poszukują. Mają pewne wyobrażenie o tym co lubią robić. Wiedzą czego nie chcą. Nie do końca jednak mają sprecyzowane dokąd zmierzają w swojej karierze zawodowej.

Nieważne jest do której grupy należysz.

  • Jeśli nie masz jasnej wizji, ja pomogę Ci ją doprecyzować. Odkryjesz w czasie wspólnej pracy swój potencjał, talenty, umiejętności. Na ich podstawie wyznaczysz punkt, do którego w przyszłości chcesz dotrzeć, a co najważniejsze dokładnie zaplanujesz krok po kroku jak tam dotrzeć.
  • Jeśli masz marzenie, wizję siebie w przyszłości, wiesz dokąd zdążasz, ale z jakiegoś powodu nie działasz, napotykasz na bariery, z którymi nie wiesz jak sobie poradzić, brak Ci wiary w siebie lub po prostu nie wiesz jak to zrobić, to praca ze mną da Ci jasny plan realizacji. Będziesz dokładnie wiedzieć od czego zacząć, co po kolei wykonać, czego się nauczyć lub gdzie szukać inspiracji.

Chcesz zacząć działać? Napisz do mnie.

Sesje prowadzę w języku polskim i angielskim.


A to opinie moich klientów o wspólnej pracy:

 

I was going through an exceptionally difficult period in my life when I first contacted Ania. I felt that in order to move forward and overcome my issues I would need expert help and guidance. Instantly, I was blown away by Ania’s professionalism, positivity, enthusiasm and warmth and I immediately took to our sessions. Initially, I started noticing little changes here and there in the areas of my life that we had identified needed working on.
However, it wasn’t until five months into our sessions that I had my first fundamental breakthrough. This was followed by a noticeably seismic shift in my attitude to all areas of my life. I also started noticing how everything in my life seemed to just be effortlessly falling into place. My energy levels were up, I was far more motivated, positive and determined. Moreover, I started trusting my gut feelings and making serious life choices with conviction. Most importantly, I was finally recognising my self-worth, which was a fundamental issue that I had been struggling with my whole life.
When first starting my sessions with Ania my expectation was to make changes to the areas of my life that I wasn’t satisfied with. At the time, I lacked the self-awareness to recognise that in fact all of these issues were connected to a much larger problem. I have nothing but praise and admiration for Ania in guiding me on my journey of self-realisation and helping me overcome my obstacles.

 Marianna Góral, digital learning, academic journalist, educational consultant

 


To, co dla mnie najcenniejsze w pracy z Anią, to jej holistyczne podejście i łatwość łączenia różnorodnych narzędzi do rozwijania i ubogacania swojego życia. Od tych konkretnych, behawioralnych wręcz, poprzez te wspierających psychikę, na duchowości kończąc. Świetny trener- wie jak zadać właściwe pytanie
Polecam gorąco!

Katarzyna Herman-Janiec, artystka


I have re-discovered Ania when seeing her movie about motivation and I knew immediately that I have to contact her to help myself to handle a difficult moment in my private and professional life! It was the best decision I have made to handle the situation and change my life. Ania is a very experienced and trustful coach. Her amazing patience and very accurate questions (not always easy though) made me deeply thinking and changing my points of view, building up my mental strength and simply “let it all go”. This resulted in finding good and honest statements which led me to valuable moves in my life. Saint Francis said that “iron gets sharpen by iron”, Ania is the one you wish to talk to when you want to see your life in more precise shape.

KR


Ania has been fantastic and helped me tremendously in my private life. I came to her to better understand my needs and wants with regards to romantic relationships and also to help organise what was happening with my emotions. I really appreciated her deep knowledge and sincere integrity. She has an innate ability to meet you where you are and communicate effectively and productively. Ania clearly demonstrates a seasoned level of knowledge and experience and a passion for what she does. Her understanding of emotional intelligence creates a safe place to open up. I am truly grateful for her help. In a space of only 6 sessions, she took me through a hurdle that I have tried to overcome for 10 years.

lucyLucy Sierociuk


Aniu, każde spotkanie z Tobą było intensywne, wzmacniające i za każdym razem odkrywałam w sobie kolejne pytania, a Ty pomagałaś mi zbliżyć się do odpowiedzi. Stworzyłaś mi idealne warunki do „odkrywania kart”, bezpieczeństwo, spokój, wsparcie, obiektywizm. Przyrównałabym pracę z Tobą do szczerej rozmowy z wewnętrznym aniołem, pełnym dobroci i zrozumienia dla samej siebie. Kilka intensywnych spotkań i najważniejsze co z nich wyniosłam: „lewitowanie” nad swoją ścieżką życia nie jest produktywne, twardo osadziłam więc stopy na ziemi i określiłam 3 główne cele bazujące na Tu i Teraz: nauka angielskiego – uzyskanie mocnego poziomu B2 do końca marca 2017, zmiana pracy do końca 2016, studia podyplomowe do końca 2016. W chwili obecnej uczęszczam na angielski do świetnej szkoły i przede wszystkim przykładam się, ale tutaj jeszcze dużo przyjemnej pracy przede mną. Od grudnia jestem w nowej firmie z wyższą stawką i na innym stanowisku, z początkiem grudnia kończę studia podyplomowe. Zmiany, zmiany, zmiany – świetne zmiany 🙂 Za tym poszły inne, poboczne. Otaczam się wspaniałymi, wspierającymi ludźmi – dzięki Tobie wiem jaka relacja z drugim człowiekiem mnie interesuje. Poznaję swoje pragnienia i marzenia. Zyskałam dzięki Tobie świetne wskazówki dotyczące świata biznesu i kariery zawodowej 🙂 Cieszę się, że zawitałaś na mojej drodze 🙂

justyna1Justyna Mikołajewska


Going through the coaching process with Ania enabled me to fully use my team potential to meet ambitious year sales goals. She helped me to ask the right questions at the right time to re-discover best strengths of my subordinates which allowed me to form my goal: sales dream-team. Ania is very inspiring, honest and open person who has the special talent of making you feel empowered. She has the ability to really listen what you say or even what you want to say. Her coaching allow you to structure your own thoughts that everything looks clear. She is efficient without forgetting to be emphatic at the same time, understanding and to the point – the best coach one can wish for. Her leadership background adds the other dimension and another layer of depth to her particular mix of abilities. She perfectly understands the role of the leader and I recommend her for all the managers that want to be more effective. As a result of working with Ania, I managed to achieve the goals with which I came to Coach.

KrzysztofPróchnicki_referenKrzysztof Próchnicki, Sales Director Hauraton Polska


Anna Aftowicz is a great partner to achieve significant change.
You can feel full acceptance which is crucial for open discussion with yourself. During the session she is in the background but totally focused on you, giving you space and follows yours thinking process, helps you to see the challenge from different perspectives. She draws from her business and coaching experience and you can only benefit from this professional combination.
I had a few aha! moments during our meetings and feel the real change in my personal and professional life.
I recommend you Anna as a coach to guide you to NEW.

AnetaAdaszynska_referencjeAneta Adaszyńska, Product Marketing Manager WABCO


Ania Aftowicz is a pleasure to work with, and I feel very fortunate that I had her as my career coach. Ania is thoughtful, intelligent, organized and she is an excellent listener. Combine these characteristics with her multitude of skills and expertise in both coaching and business world, and she has propelled my career as an emerging enterpreneur. She also helped me to prioritize things regarding my academic work. I would definitely recommend her as a coach.

KamilaSzkwarek_referencjeKamila Szkwarek, Head of Recruitment Recruitiva


Ania jest na wspaniałym coachem. Sesja u niej przebiega w bardzo spokojnej, ale pracowitej atmosferze. Jej sposób pracy z klientem jest bardzo spójny, konsekwentny, spokojny. Potrafi świetnie pracować na symbolach i wizualizacjach, co dla mnie było świetną pomocą w dojściu do mojego celu. Do tej pory używam wizualizacji Ani, gdy zachodzi taka potrzeba, mimo że minęło dużo czasu odkąd ją użyła. Ciepła, ale stanowcza. Pytania zadawane przez Anie są zawsze dogłębne i bardzo celne. Otwierają wszystkie „klapki”. Świetnie się z Anią współpracuje! Ania to coach godny polecenia!

Gabriela Salamon, psycholog, coach


Ania jest ciepłą i wrażliwą osobą. Trafnie zauważa pojawiające się w trakcie procesu emocje. Potrafi z całości uchwycić szczegóły w trakcie coachingu, które samemu bardzo trudno zauważyć. Dba aby motywacja do realizowania wyznaczonych celów była głęboko zakorzeniona i nie zniknęła po zakończonym procesie. Spotkania z Anią (zarówno te osobiste jak i przez Skype) były dla mnie bardzo cenne. Polecam!

Justyna Żyto, manager

 


Po co pracować nad marką osobistą? Komu to potrzebne?

 

Marka osobista (czyli personal branding) to nie jest jedynie jakiś trend, moda, strategia dla celebrytów, umożliwiająca im funkcjonowanie w show-businessie. W naszych obecnych realiach coraz szybszych zmian, gdy częste zmiany pracy stają się normalnością (co jeszcze dekadę temu powodowało domysły co jest nie tak z danym pracownikiem), marka osobista stała się strategią przetrwania. To strategia osiągnięcia Twoich własnych celów, a nie tego, czego być może oczekują od Ciebie inni (przełożeni, współpracownicy, partner, rodzina, klienci, rynek itd.) To Ty wybierasz jaką drogą będziesz iść, jak będzie wyglądać Twoje zadowolenie z pracy, bo to Ty najlepiej siebie znasz lub możesz poznać. Ty kreujesz swoją markę. A jeśli robisz to w przemyślany, ustrukturyzowany sposób, osiągniesz swoje cele szybciej i łatwiej niż ci, którzy tego nie mają.

Jeśli wiesz jak efektywnie zarządzać swoją marką, będziesz kreatorem swojego życia, a nie będziesz czekać aż Twoim życiem zawodowym pokierują inni. Kiedyś tak było. Pracownik wykonywał swoje obowiązki jak najlepiej i liczył na to, że jego przełożony to dostrzeże i zapewni mu to awans lub podwyżkę. Oczywiście czasem się to zdarza, zwłaszcza jeśli ma się przełożonego, który jest skoncentrowany na rozwoju swoich pracowników. Możesz wybrać taką drogę i czekać na rozwój sytuacji. Jednak sporo tym ryzykujesz. Przede wszystkim tym, że Twoja droga zawodowa nie będzie się rozwijać w takim tempie jak tego chcesz. Spowodować to może frustrację, bo oddajesz tak ważną część swojego życia w ręce innych, a często oni nie wiedzą czego tak naprawdę Ty chcesz. Oni najczęściej skoncentrowani są na osiąganiu swoich celów lub celów organizacji. Brzmi znajomo?

Mając strategię marki osobistej to Ty tworzysz dla siebie okazje, planujesz czego musisz się nauczyć, co poznać, co wypróbować, by poprawić swoją pracę, rozwinąć umiejętności potrzebne do wykonywania zawodu, który Ci się marzy. Monitorujesz też sytuację, by nie ominęły Cię szanse. Dobrze sprecyzowana marka osobista daje Ci kierunek. Nie polegasz na kimś innym, tylko sam inwestujesz w karierę, która pomoże Ci w osiągnięciu celów zawodowych.

bezplatna_konsultacja-copy