Wizualizacja ma ogromną moc, bo bardzo potocznie mówiąc nasz mózg nie rozróżnia naszych  wyobrażeń od rzeczywistości. Czyli wyobrażanie sobie czegokolwiek aktywuje te same neurony, które są aktywowane podczas rzeczywistej akcji.

Kiedy wyobrażamy sobie to, co chcemy osiągnąć, nasz mózg uznaje, że to już osiągnęliśmy.

Dlatego im częściej będziemy sobie wyobrażać, automatycznie tworzymy sobie nowe połączenia neuronowe, które zmieniają nasz mózg. A co za tym idzie nasze myślenie i działanie w różnych sytuacjach.

W skrócie mówiąc, nasz mózg jest bardziej spokojny, nie buntuje się kiedy działamy chcąc osiągnąć pewne cele, bo uznaje, że już to wcześniej zrobiliśmy.

Wizualizację można przeprowadzić w bardzo różny sposób. Najważniejsze jednak, by robić to regularnie.

Dlatego przygotowałam dla Was wizualizację prowadzoną, trwającą niecałe 8 minut!
Do słuchania każdego dnia, najlepiej rano. Jest na tyle krótka, że trudno znaleźć wymówkę, żeby jej nie robić codziennie.

Powodzenia!

A jeśli jest w Twoim sercu pragnienie, żeby swój sukces odnieść (bez względu na to jak go rozumiesz), zapisz się już dzisiaj na listę oczekujących na “Magię Myśli – SUKCES z lekkością”.

To specjalnie zaprojektowana na 5 tygodni seria nagrań wykorzystujących techniki wizualizacji, hipnoterapii i programowanie podświadomości, wpływająca głównie na Twoje wzorce myślenia i działanie związane z sukcesem. Dzięki nim, pozbędziesz się ich na poziomie podświadomym, by móc działać z energią i lekkością 🙂

Kliknij poniżej, żeby przeczytać więcej…

9 komentarzy on Wizualizacja znacznie ułatwi Ci sukces

 1. Wizualizacja? nie koniecznie. Sama wizualizacji nic nam nie zmieni w życiu.
  Działanie? Jak najbardziej. Najdrobniejsze zmiany przyniosą więcej pożytku.

  • Najdrobniejszą zmianą może też być wizualizacja, z której wynika działanie w kierunku realizacji naszych marzeń 🙂 Czyli połączenie jednego i drugiego dla niektórych może przynieść najlepsze rezultaty. Pozdrawiam!

 2. Wizualizacja jest cudowna, na poczatku dawala Mi energii I potrafilam ja poczuc, teraz, po 2.tygodniach, budzi kolatanie serca I dyskomfort, czy to wychodza blokady, ktore Mi stoja na drodze? Przygladam sie temu I czuje jeszcze brak akceptacji do samej siebie

  • Kasiu, sprawdzaj ze sobą dalej jak ona na Ciebie działa. Jeśli wciąż będziesz czuć dyskomfort, zrób sobie przerwę i spróbuj po jakimś czasie. To mogą być blokady, które wychodzą. Wtedy czasem lepiej przyjrzeć się nim lepiej.

 3. Dziękuję. Czuję się po niej pewnie, ale boję uwierzyć w sukces, bo nie chcę się sparzyć.Jedno z ważniejszych odkryć po wizualizacji.

  • Violu, gratuluję odkrycia! To, co ukryte, tylko przez to, że staje się świadomym, potrafi się przetransoformować <3 Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.